Наші послуги

“Архівні інформаційні системи” першими в Україні розпочали масштабне оцифровування та впровадження інформаційних технологій в архівній та бібліотечній галузях.

Сканування архівних та бібліотечних колекцій

 • Сканування паперових матеріалів

  Скануємо архівні справи, документи, журнали, книжки, стародруки та інші матеріали. Наше обладнання дозволяє сканувати оригінали товщиною до 35 см як з притискним склом так і без нього.

 • Сканування фото та негативів

  Оцифровуємо архівні, бібліотечні та приватні колекції. Скануємо фото, слайди та негативи на професійних сканерах, працюємо з зображеннями. Засоби для консервації оригіналів – ISO 18902.

 • Сканування оригіналів великіх розмірів

  Скануємо газети, карти, креслення тощо форматів до А0+ на планетарних та протяжних сканерах. Використовуємо прозорі конверти для захисту матеріалів. Швидко працюємо зі значними обсягами.

Комплексне створення цифрового архіву та інформатизація

 • Комплексна інформатизація архіву

  Власна платформа для представлення онлайн довідкового апарату та оцифрованих документів ARCHIUM. Автоматизація діяльності архіву на базі обліку. Адаптовано для рукописних відділів бібліотек.

 • ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОЛЕКЦІЙ ПЕРІОДИКИ ТА КНИЖОК

  Створення цифрового архіву газетних, журнальних та книжкових колекцій онлайн. Власна платформа LIBRARIA – представлення цифрових зображень та повних текстів, широкі можливості пошуку.

 • ПІДГОТОВКА ДО СКАНУВАННЯ ТА КОНСЕРВАЦІЯ

  Кваліфікована реставрація матеріалів — розшивання, очищення від пилу, бруду, скріпок тощо; ліквідуємо розриви, розгладжуємо зім’яті частини, компенсуємо втрати. Засоби для консервації.

Експертиза та фінансування архівних проектів

 • Аудит та грантові програми

  Експертиза проектів, планування та проектування центрів з оцифрування та реставрації. Допомога в залученні спонсорських коштів для реалізації архівних і бібліотечних проектів, консультації з отримання грантів.

Замовити консультацію

  Консультація відділу продажівКонсультація сервісного інженераІнше питання